Gminny Klub Sportowy
JODŁA Jedlnia-Letnisko

rok zał. 1949

Podsumowanie 5 kolejek rundy wiosennej

JODŁA udanie zainaugurowała rundę wiosenną sezonu 2016/17.

W pierwszym meczu nasza drużyna otrzymała punkty walkowerem, gdyż drużyna TKKF Grójec została wycofana z rozgrywek. W drugiej kolejce JODŁA pojechała na mecz do Iłży i po zaciętym meczu pokonała Polonię 3:1. Bramki dla JODŁY zdobyli Kamil Pysiak i Mikołaj Skórnicki (2). JODŁA przez całe spotkanie kontrolowała grę i mogła wygrać znacznie wyżej. Drużyna Polonii też miała kilka okazji do zdobycia gola, ale świetny mecz w naszej bramce rozegrał Bartosz Romanowicz, który zastąpił kontuzjowanego Krystiana Wojciechowskiego. Jak zwykle dopisali nasi kibice, których była spora grupa.

Aż osiem bramek zobaczyli kibice w meczu z Zawiszą Sienno. JODŁA cały mecz goniła wynik i ostatecznie zremisowała 4:4. Mimo, iż JODŁA przeważała w tym meczu, to goście wychodzili na prowadzenie bo szkolnych błędach naszych obrońców i bramkarza. Ambitna gra do samego końca została nagrodzona w doliczonym czasie gry, kiedy Radosław Spyt pięknym strzałem z półwoleja doprowadził do remisu. Pozostałe gole dla naszej drużyny zdobyli Kamil Skowroński, Jarek Osiński i Kamil Pysiak.

Do meczu z Zamłyniem Radom JODŁA przystąpiła w osłabionym składzie. Kontuzja wykluczyła z gry kapitana drużyny Mikołaja Skórnickiego, a za żółte kartki musieli pauzować Radek Spyt i Arek Miecznikowski. Trener Dziubiński dokonał kilku zmian w zespole, które okazały się bardzo dobre. JODŁA grała od początku defensywnie i groźnie kontratakowała. Po szybkich atakach nasi zawodnicy zdobywali bramki, a cztery z nich padły w ciągu 15 minut pierwszej połowy meczu. Hattricka ustrzelił Kamil Skowroński, a na listę strzelców wpisali się również Kamil Czarnecki i Kamil Pysiak. JODŁA wygrała 5:0.

Po doskonałym meczu z silnym Zamłyniem w Wielką Sobotę przyszedł zimny prysznic. Druga radomska drużyna Centrum nie dała szans JODLE i pewnie wygrała 4:1. Spotkanie mogło potoczyć się inaczej, gdyż przy stanie 3:1 sędzia nie podyktował rzutu karnego za zagranie ręką zawodnika z Radomia. Decyzje sędziego budziły wiele kontrowersji, a nasi zawodnicy, którzy nie mogli się z nimi pogodzić, otrzymali w tym meczu aż sześć żółtych kartek. Tak czy inaczej JODŁA była słabszym zespołem. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Mikołaj Skórnicki.

Boisko MOSiR. Jodła remisuje z Zawiszą Sienno 4:4.

 

Boisko MOSiR. Centrum Radom – JODŁA 4:1.

 

LP Drużyna M Pkt
1 Centrum Radom 4 12
2 Orzeł Wierzbica 4 9
3 KS Warka 4 9
4 JODŁA Jedlnia-Letnisko 4 7
5 Zamłynie Radom 4 7
6 Mazowsze Grójec 4 7
7 KS Potworów 4 7
8 Proch Pionki 4 6
9 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4 6
10 Zawisza Sienno 4 4
11 Szydłowianka Szydłowiec 4 4
12 Gryf Policzna 4 4
13 Iłżanka Kazanów 4 4
14 Powiślanka Lipsko 4 3
15 Legion Głowaczów 4 3
16 Skaryszewianka Skaryszew 4 0
OSTATNI MECZ
 szydlowianka

0 : 4

jodla-logo-mecze
Szydłowianka GKS JODŁA
NAJBLIŻSZY MECZ
jodla-logo-mecze

vs

 powislanka-logo-mecze
GKS JODŁA Powiślanka
niedziela, 02.09. godz. 16.30 Kolonka
jodla_jedlnia

GKS Jodła Jedlnia-Letnisko

ul. Radomska 43

26-630 Jedlnia-Letnisko

NIP: 796-266-33-97

REGON: 140100405

Projekt i wykonanie: APISOFT Strony Internetowe